Nasza misja i podejście
Nasza misja
  • Chcemy zapewnić naszym pacjentom możliwość realizacji ich potencjału zdrowia poprzez zastosowanie najlepszych standardów opieki medycznej, które w przypadku chorób przewlekłych powinny opierać się także na zastosowaniu terapii elementami stylu życia, co jest zgodne z obecnym stanem wiedzy naukowej, choć wciąż zbyt rzadko praktykowane.
  • Chcemy rozpowszechniać wiedzę na temat medycyny stylu życia oraz funkcjonalnej – jej korzyści dla indywidualnego pacjenta, jak również korzyści społecznych, w postaci oszczędności kosztów opieki medycznej – zarówno wśród pacjentów jak i pracowników służby zdrowia, poprzez regularne wykłady i szkolenia.
  • W przyszłości chcemy poszerzać wiedzę na temat medycyny stylu życia oraz funkcjonalnej poprzez organizowanie/przeprowadzanie badań klinicznych z tego zakresu.
Nasze podejście
  • W UNA MEDICA stawiamy na dobrych, otwartych lekarzy i ich współpracę z dietetykami, psychologami, fizjoterapeutami.
  • Jednym z elementów terapii pacjenta jest włączenie do standardowego leczenia konsultacji medycyny żywienia, ze względu na ważną rolę diety we wszystkich schorzeniach przewlekłych.
  • Dietetyk kliniczny opracowuje wg aktualnego stanu wiedzy naukowej dietetyczny i nutraceutyczny protokół terapeutyczny, dostosowany do stanu zdrowia, wieku, aktywności fizycznej i płci pacjenta. Lekarze specjaliści monitorują efekty terapii dietetycznej i odpowiednio modyfikują leczenie standardowe. W razie potrzeby decydują o zasadności zastosowania innych terapii medycyny stylu życia jak np. aktywność fizyczna, czy techniki radzenia sobie ze stresem.
  • Dzięki temu pacjent otrzymuje interdyscyplinarne leczenie przyczyn schorzenia, które według aktualnej wiedzy oferuje najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie problemów chorób przewlekłych.

 

Nasi lekarze radiolodzy polecani przez 100% pacjentów. Zobacz setki pozytywnych opinii na ZnanyLekarz.pl

Przeprowadzamy następujące badania USG:
- piersi (sutka)
- szyi i tarczycy
- ślinianek
- jamy brzusznej
- jamy opłucnej
- układu moczowego
- tkanki podskórnej (jedna okolica)
- węzłów chłonnych (jedna okolica ciała, dwustronnie)
oraz
- jąder
- gruczołu krokowego
a także USG ortopedyczne i dopplery.

Cena: od 250 zł.

Sprawdź nasze promocje!

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce!
Tel: 668 88 00 42
Tel: 22 307 57 15
Serdecznie zapraszamy!