Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 r., studia podyplomowe na SWPS i WUM oraz w 2020 r. specjalizację z chorób wewnętrznych. Jest jednym z pierwszych lekarzy w Polsce specjalizujących się w SIBO, zajmuje się też nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit (IBD), chorobami autoimmunologicznymi i neurodegeneracyjnymi. >>>
W Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny) ukończyła w 2012 r. kierunek „Od badań mózgu do praktyki psychologicznej”. W 2017 r. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – także podyplomowo – „Dietetykę w chorobach wewnętrznych i metabolicznych”. Pracuje w Klinice Gastroenterologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie (baza kliniczna Instytutu Żywności i Żywienia).
W swojej praktyce zawodowej wykorzystuje nowoczesne metody diagnostyki zaburzeń mikroflory i stanu zapalnego przewodu pokarmowego.
Prowadzi pacjentów z następującymi chorobami i dolegliwościami:
- dolegliwości ze strony układu pokarmowego np.: zespół jelita nadwrażliwego, choroby zapalne jelit, wzdęcia, biegunki;
- podejrzenie lub diagnoza SIBO;
- choroby zapalne jelit np.: choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego;
- choroba wrzodowa żołądka, przełyku, dwunastnicy;
- choroby autoimmunizacyjne np.: choroba Hashimoto, celiakia, łuszczyca, bielactwo, stwardnieniem rozsiane, toczeń układowy, twardzina, reumatoidalne zapalenie stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, choroba Addisona, miastenia, sarkoidoza i inne;
- choroby neurodegeneracyjne.
Pasjonuje się zdrowym stylem życia i odżywiania. Prywatnie jest wegetarianką i entuzjastką metod relaksacyjnych zaczerpniętych z jogi.
Zapisy na konsultacje wstrzymane do odwołania.