Nasza misja i podejście
Nasza misja
  • Chcemy zapewnić naszym pacjentom możliwość realizacji ich potencjału zdrowia poprzez zastosowanie najlepszych standardów opieki medycznej, które w przypadku chorób przewlekłych powinny opierać się na zastosowaniu terapii elementami stylu życia, co jest zgodne z obecnym stanem wiedzy naukowej, choć powszechnie nie praktykowane.
  • Chcemy rozpowszechniać wiedzę na temat medycyny stylu życia oraz funkcjonalnej – jej korzyści dla indywidualnego pacjenta, jak również korzyści społecznych, w postaci oszczędności kosztów opieki medycznej – zarówno wśród Pacjentów jak i pracowników służby zdrowia, poprzez regularne wykłady i szkolenia.
  • W przyszłości chcemy poszerzać wiedzę na temat medycyny stylu życia oraz funkcjonalnej poprzez organizowanie/przeprowadzanie badań klinicznych z tego zakresu.
Nasze podejście
  • W UNA MEDICA czołowym elementem terapii pacjenta jest konsultacja medycyny żywienia, z racji na fundamentalną rolę diety we wszystkich schorzeniach przewlekłych, z praktyką lekarską.
  • Specjalista medycyny żywienia i dietetyk opracowuje wg aktualnego stanu wiedzy naukowej dietetyczny i nutraceutyczny protokół terapeutyczny, dostosowany do stanu zdrowia, wieku, aktywności fizycznej i płci pacjenta. Lekarze specjaliści monitorują efekty terapii dietetycznej i odpowiednio modyfikują leczenie standardowe. W razie potrzeby decydują o zasadności zastosowania innych terapii medycyny stylu życia jak np. aktywność fizyczna, czy techniki radzenia sobie ze stresem.
  • Dzięki temu pacjent otrzymuje interdyscyplinarne leczenie przyczyn Jego/Jej schorzenia, które wg aktualnej wiedzy oferuje najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie problemów chorób przewlekłych.

 

Piersi małe i DUŻE - zadbaj o nie!

Dzień otwarty w środę 17 października, w godz. 17:00-21:00

Liczba miejsc ograniczona

W cenie USG piersi otrzymasz oprócz badania USG przez doświadczonego lekarza:

* konsultację fizjoterapeuty
* konsultację brafitterki
* szkolenie - jak samodzielnie badać piersi
* konsultację dietetyka klinicznego
* badanie poziomu cholesterolu i cukru

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce! Tel: 668 88 00 42
Serdecznie zapraszamy!