lek. med. Michał Kozub

Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Jest wykładowcą w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada dyplom Europejskiej Izby Specjalistów Radiologów (European Diploma in Radiology). >>>

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i Sekcji Radiologii Gastroenterologicznej oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, polskich oraz zagranicznych.

Odbył staże zagraniczne w Zakładzie Radiologii University Medical Center Groningen (Holandia), w Zakładzie Radiologii Kuopio University Hospital (Finlandia) oraz w Zakładzie Neuroradiologii Karolinska University Hospital (Szwecja).

Diagnostyka na najwyższym poziomie to połączenie doświadczenia lekarza i możliwości sprzętu, dlatego dr Michał Kozub chętnie pracuje na nowoczesnym aparacie usg. W przypadku niespecyficznego obrazu przeprowadza wywiad z pacjentem i konsultuje się z lekarzami innych specjalizacji.

Uważa, że regularne badania diagnostyczne w połączeniu ze zdrowym stylem życia w znacznym stopniu pomagają zachować zdrowie i cieszyć się dobrą kondycją.

Prowadzi konsultacje także w języku angielskim.