lek. med. Agnieszka Maksymiuk-Kłos

Absolwentka Białostockiego Uniwersytety Medycznego. W 2019 roku otrzymała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a 2023 roku ukończyła specjalizację z endokrynologii otrzymując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Zespole Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. 

Jest nauczycielem akademickim. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych zjazdach i sympozjach z zakresu diabetologii i endokrynologii. Za działalność naukową została odznaczona nagrodą rektora BUM. Ponadto jest autorką publikacji z zakresu zdrowego żywienia i powikłań cukrzycy.

W naszej klinice Pani doktor udziela konsultacji endokrynologicznych oraz wykonuje badania USG tarczycy. Zajmuje się leczeniem zaburzeń wszystkich narządów wydzielających hormony. W szczególności specjalizuje się w leczeniu zaburzeń gospodarki węglowodanowej, zaburzeń metabolicznych takich jak hiperinsulinemia, choroby otyłościowej, zaburzeń miesiączkowania w tym zespołu PCOS oraz chorób tarczycy m.in. choroby Hashimoto.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, miłośniczką podróży i dobrego kryminału.

 

Agnieszka Maksymiuk-Kłos – ZnanyLekarz.pl