Centrum UNA MEDICA otwarte

Lekarze specjaliści, dietetycy, pełen zakres badań diagnostycznych, w tym wodorowo-metanowe testy oddechowe.

Centrum UNA MEDICA to przede wszystkim klinika lekarsko-dietetyczna. Realizujemy w niej coraz częściej postulowaną w środowiskach lekarskich i wśród pacjentów potrzebę tworzenia zgranych zespołów interdyscyplinarnych, w ramach których dochodzi do wymiany wiedzy i doświadczeń klinicznych.

Poszliśmy o krok dalej: łączymy dokonania medycyny akademickiej z całościowym podejściem do pacjenta, z przekonaniem, że organizm ludzki to jedność, a nie oddzielne narządy.

Dzięki badaniom naukowym wiemy, że na funkcjonowanie tej całości ma wpływ wiele czynników. I dlatego w naszej klinice już trwają spotkania lekarzy, dietetyków i psychologów. Chcemy zaoferować podejście do chorób i schorzeń niedostępne w dużych placówkach państwowych, a nawet prywatnych, gdzie pacjentowi nie poświęca się wystarczająco dużo czasu i uwagi, a specjaliści nie mają szans na wymianę poglądów i dzielenie się spostrzeżeniami.

Zapraszamy do naszych specjalistów m.in.: diabetolog i specjalista chorób wewnętrznych Agnieszka Wilczewska, dietetyk specjalizujący się w chorobach metabolicznych, autoimmunologicznych oraz SIBO, a także w chorobach ze spektrum autyzmu Justyna Jessa, do chirurgów, ginekologa czy psychologa.

Oferujemy też pełen zakres badań laboratoryjnych, badania obrazowe (nowej generacji aparat usg o wysokiej przezierności) oraz wodorowo-metanowy test oddechowy niezbędny w diagnostyce SIBO.

Warto zapisać się, aby otrzymywać nasz newsletter:

rejestracja@unamedica.pl

Zadzwoń i umów się na wizytę:

+48 668 88 00 42

+ 48 22 307 57 15