Wykład o SIBO 5.10.2019

Dr Weronika Walęcik-Kot o przyczynach, objawach, diagnostyce i leczeniu SIBO zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Zapraszamy do UNA MEDICA na cykl seminariów poświęconych SIBO – zespołowi przerostu flory bakteryjnej jelita cienkiego.

5 października 2019 (sobota) o godz. 9:00 odbędzie się u nas na pierwszy wykład pt. „SIBO – przyczyny, objawy, diagnostyka i leczenie – aktualne wytyczne” przygotowany i prowadzony przez Panią Doktor Weronikę Walęcik-Kot, znanym specjalistą zajmujących się tematem SIBO w swojej codziennej praktyce klinicznej, także w naszym centrum medycznym.

Program seminarium składa się z 2 bloków, każdy po 1,5 h dawki niezbędnej wiedzy o SIBO, z przerwą kawową z przekąskami lowfodmap.

Wśród uczestników seminarium wylosowane zostaną 3 bezpłatne testy oddechowe wodorowo-metanowe w kierunku SIBO do zrealizowania w UNA MEDICA w dowolnym terminie.

Wszyscy specjaliści w UNA MEDICA wiedzą, czym jest SIBO i jak rozległe może dawać objawy, współwystępując w wielu jednostkach chorobowych. Mamy w tym temacie bardzo duże doświadczenie. Regularnie uczestniczymy w zagranicznych szkoleniach, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco. Zgodnie z naszą filozofią lekarze i dietetycy, a także psychologowie, współpracują ze sobą, aby efektywnie pomagać naszym pacjentom. Wiemy jak prawidłowo diagnozować SIBO i dobrać najlepsze, indywidualne leczenie. Testy oddechowe wodorowo-metanowe (najbardziej miarodajne, z korekcją błędu) przeprowadzamy od lipca 2017 roku, jako pierwsza placówka medyczna w Polsce.

Szczegóły seminarium:

  • Termin: 5 października 2019 (sobota), godz. 9:00- 12:30
  • Miejsce: UNA MEDICA, ul. Żelazna 69a/12, 00-871 Warszawa
  • Prowadząca: Weronika Walęcik-Kot (lekarz w Klinice Gastroenterologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie)
  • Koszt: 240 zł
  • Rejestracja: tel. +48 668 880 042 w godz. 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku, lub poprzez formularz kontaktowy na www.unamedica.pl

Liczba miejsc ograniczona.