100% zadowolonych pacjentów z naszych badań USG

Nowoczesny aparat USG i lekarze specjaliści - diagnostycy i radiolodzy z wieloletnim doświadczeniem.

Diagnostyka na wysokim poziomie jest możliwa nie tylko dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu specjalistów, ale też dzięki najlepszej jakości sprzętowi diagnostycznemu.

DC-8 Expert to platforma ultrasonograficzna nowej generacji, składająca się z inteligentnych algorytmów, potężnych narzędzi równoległego przetwarzania danych, zaawansowanej transmisji i odbioru sygnału. Oferuje najwyższej klasy obraz i zaawansowane funkcje analizy.

Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię single crystal kompatybilną z technologiami głowic 3T™, co daje w rezultacie jedne z najbardziej zaawansowanych głowic ultrasonograficznych na rynku. Dzięki temu połączeniu wytwarzana jest szersza wiązka, a tym samym możliwa jest lepsza penetracja i wyższa rozdzielczość.  Daje to szansę na optymalizację skanowania u trudnych pacjentów.

Technologia Echo Boost została zaprojektowana w celu wykorzystania sygnałów natywnych do wzmocnienia słabych sygnałów echa i tłumienia szumów, co umożliwia pozyskanie czystszego obrazu komór i lepszej wizualizacji warstw tkanek mięśnia sercowego.

Opatentowana technologia elastografii naturalnego dotyku redukuje zależność od techniki wykonywania badania, poprawiając powtarzalność i pozwalając na uzyskanie wyższej użyteczności klinicznej. Oprócz efektywniejszej powtarzalności (dzięki której umożliwione jest dokładne obserwowanie zmian) ważną rolę odgrywa też wysoka detekcja twardości i stabilność.

Badania tym aparatem wykonują w UNA MEDICA doświadczeni lekarze radiolodzy: Michał KozubWawrzyniec Bakalarski oraz inni lekarze specjaliści specjalizujący się w ultrasonografii, a także nasz ortopeda – Łukasz Brzóska (USG ortopedyczne).

Sprawdź aktualne ceny: >>>

Zadzwoń i zapisz się:

+48 668 88 00 42

rejestracja@unamedica.pl