Pakiety promocyjne MINI i MAX

Skorzystaj z naszego doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu SIBO.

W naszej klinice pojawiły się dwa nowe pakiety, pozwalające na kompleksowe podejście do leczenia SIBO – przerostu flory bakteryjnej w jelicie cienkim.

Pakiety obejmują wizyty lekarskie oraz konsultacje dietetyczne. W ramach pakietów wizyty lekarskie przeprowadza doświadczony lekarz, specjalizujący się w leczeniu SIBO – lek. Agnieszka Wilczewska. Konsultacje dietetyczne przeprowadza natomiast dietetyk kliniczny dr n. med. Justyna Jessa, która posiada wieloletnie i rozległe doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z zespołem przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim. Obie specjalistki od lat z dużymi sukcesami pomagają pacjentom, są autorkami książki “SIBO. Jak przywrócić równowagę pracy jelit”.

PAKIET MINI

Obejmuje 2 wizyty pierwszorazowe – u lekarza internisty i dietetyka klinicznego. Przy wykupieniu pakietu otrzymasz 10% rabatu*.

PAKIET MAX

Obejmuje łącznie 4 wizyty. 2 konsultacje lekarskie przeprowadzone przez lekarza, specjalizującego się w leczeniu pacjentów mających SIBO oraz 2 konsultacje dietetyczne przeprowadzone przez dietetyka klinicznego. Przy wykupieniu pakietu otrzymasz 15% rabatu*.

Zapraszamy do skorzystania z pakietów.

*Ważność pakietów do 31.01.2024 r. W przypadku pakietów, konsultacje internistyczne realizowane są od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem konsultacji weekendowych).
Aby skorzystać z rabatu, należy uiścić opłatę za cały pakiet z góry.

tel.: 22 307 57 15
e-mail: rejestracja@unamedica.pl