lek. med. Radosław Grochowski

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zdobywał w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Pracuje w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Praskiego. Jego głównym zainteresowaniem jest operacyjna i zabiegowa część ginekologii. >>>

W ramach praktyki w poradniach zajmuje się diagnostyką i leczeniem większości chorób ginekologicznych, doborem antykoncepcji, leczeniem stanów zapalnych oraz szeroko pojętą profilaktyką. Prowadzi również pacjentki ciężarne.

Ma partnerskie podejście do swoich pacjentek. Nie narzuca im sztywno swoich diagnoz i sposobów leczenia, zawsze przedstawia możliwe metody postępowania, aby wspólnie podjąć najwłaściwszą decyzję. Patrzy na organizm pacjentki nie tylko z punktu widzenia swojej specjalizacji. Diagnozuje i leczy uwzględniając medycynę zintegrowaną, chętnie współpracując z innymi specjalistami – np. dietetykami.

Odbywa ostatni rok szkolenia specjalizacyjnego z położnictwa i ginekologii. W przyszłości planuje zajmować się ginekologią estetyczną.

Prowadzi również konsultacje w języku angielskim.

W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, na nartach, żegluje i nurkuje.