lek. med. Agnieszka Modzelewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek lekarski. W trakcie specjalizacji z okulistyki w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym - Centrum Kształcenia Podyplomowego. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. >>>

Szkolenie w AMT (Aesth Medic Trainings) obejmowało m.in. zastosowanie kwasu hialuronowego w zaawansowanych zabiegach medycyny estetycznej, zastosowanie toksyny botulinowej typ A czy nici liftingujących PDO. W celu ciągłego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy z zakresu medycyny estetycznej regularnie uczestniczy w warsztatach (np. szkolenie Galdermy z zastosowania preparatów kwasu hialuronowego Restylane grudzień 2019r.) i konferencjach (XXI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti- Aging marzec 2020r., XIX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej PTMEiAA wrzesień 2019r.).

Szczególne interesuje się okolicą oka, odmłodzeniem i poprawą wyglądu tego trudnego miejsca, łącząc wiedzę z zakresu medycyny estetycznej z doświadczeniem zdobywanym w Klinice Okulistycznej. Dużą sympatią darzy pracę z preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego (modelowanie za pomocą wypełniaczy). W pracy z pacjentem kieruje się zasadą „mniej znaczy lepiej”. Szczególną uwagę zwraca na kompleksowe podejście do problemu, na poprawę kondycji i wyglądu skóry, zabiegi anti- aging, które wpływają na końcowy, lepszy efekt wizualny zabiegów z użyciem wypełniaczy, a także przedłużają ich żywotność.

Mając na uwadze zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów, współpracuje z lekarzami innych specjalności takich jak: chirurgia plastyczna, dermatologia czy chirurgia naczyniowa.

W życiu prywatnym mama, żona, pani domu. Kocha modę, labradory i dobre jedzenie.