Greta Polańska-Moidini

Ostatnie 15 lat spędziła w Grecji, gdzie prowadziła szkołę tańca, pilates studio, wykłady, warsztaty i szkolenia z pilates. Studiowała w czołowym instytucie dla profesjonalistów pilatesu BASI w Kalifornii. Lata doświadczeń pozwalają jej skutecznie wspierać pacjentów w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Prowadzi unikalne ruchowe zajęcia zdrowotne, indywidualne i grupowe. >>>

Jako jedna z dwóch osób w Polsce swoje profesjonalne wykształcenie w tej dziedzinie zdobyła w szkole BASI (Body Arts and Science International– kalifornijski instytut dla profesjonalistów pilates), szkoląc się u najlepszych wykładowców na świecie.

Po wielu latach pracy i tysiącach przerobionych godzin wertując w zakamarkach anatomii ludzkiego ciała, zaczęła szkolić innych, prowadzić kursy instruktorskie i warsztaty w kilku krajach Europy.
Obecnie wykłada anatomię funkcjonalną i pilates na uczelni choreograficznej w Łodzi, prowadzi liczne szkolenia prozdrowotne, dzięki którym może dzielić się swoją wiedzą i rozwijać PILATES w Polsce.

Więcej informacji o Grecie i jej działalności można znaleźć tutaj: http://gretaspilates.com