dr n. med. Paweł J. Stanirowski

Specjalista położnictwa i ginekologii, absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery zawodowej związany z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej WUM, gdzie zatrudniony jest na stanowisku wykładowcy. Autor licznych publikacji, aktywny uczestnik międzynarodowych konferencji. >>>

Posiada certyfikaty USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie położnictwa i ginekologii oraz Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation) w zakresie badań przesiewowych I trymestru ciąży, oceny szyjki macicy i badań dopplerowskich.

Obecnie w trakcie nadspecjalizacji z perinatologii w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM.

Jego główne zainteresowania koncentrują się wokół ciąży fizjologicznej i powikłanej, w szczególności cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym oraz zaburzeniami wzrostu płodu.

W ramach swojej praktyki wykonuje również pełen zakres operacji ginekologiczno-położniczych z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia) jak i klasycznych (w tym cięcia cesarskie).

Zakres udzielanych świadczeń: prowadzenie ciąży, USG ginekologiczno-położnicze, antykoncepcja, HTZ, ginekologia zachowawcza i operacyjna.