lek. med. Ewa Woźniak-Roszkowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Ukończyła z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek kandydat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zajmuje się pełnym zakresem medycyny estetycznej i dermatochirurgii. >>>

Absolwentka dwuletniego podyplomowego kursu estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie, gdzie zdobyła szerokie podstawy teoretyczne i praktykę w pełnym zakresie zabiegów medycyny estetycznej: wypełniacze, modelowanie kształtu twarzy, toksyna botulinowa, preparaty biostymulujące, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, laseroterapia, nici liftingujące.

Zachowuje dużą czujność co do znamion barwnikowych i guzków skóry, dlatego oferuje pacjentom dermatoskopię, jak również różnorodne metody usuwania zmian skórnych (chirurgiczne, laserowe) dostosowane do ich rodzaju. Przy jakichkolwiek wątpliwościach diagnostycznych wykonuje usuwanie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym, które ocenia charakter zmiany oraz doszczętność jej usunięcia, co pozwala odzyskać pacjentom spokój. Dr Ewa Woźniak-Roszkowska dużą uwagę poświęca zarówno pielęgnacji blizn po zabiegach, jak również zmniejszaniu widoczności już istniejących blizn.

Szczególnym zainteresowaniem darzy operacje plastyczne powiek i odmładzanie okolicy oczu. Do jej ulubionych zabiegów należy również usuwanie zmarszczek mimicznych przy pomocy toksyny botulinowej oraz wypełnianie zmarszczek i modelowanie kształtu twarzy kwasem hialuronowym.

Największą satysfakcję z pracy daje jej fakt, że najnowsze metody medycyny estetycznej, są w stanie na dłużej zachować młodość i zdrowy wygląd naszej skóry. Usuwanie niepożądanych zmarszczek, przebarwień, czy innych objawów starzenia bardzo często pomaga jej pacjentkom i pacjentom odzyskać radość życia, co z kolei niejednokrotnie przekłada się na sukces zawodowy i osobisty. To podejście znakomicie wpisuje się w filozofię naszego Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia, która opiera się na założeniu, że organizm ludzki to jedność, a stres, brak akceptacji otoczenia czy samego siebie, źle dostosowana do potrzeb dieta, mogą przyczyniać się nie tylko do złego samopoczucia, ale też do rozwoju chorób. Dlatego dr Ewa Woźniak-Roszkowska chętnie współpracuje z lekarzami innych specjalizacji, dietetykami i psychologami.

Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie chirurgii plastycznej oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej organizowanych przez uznane na całym świecie firmy takie jak Allergan, Teosyal, Aptos.

Umiejętności plastyczne dr Ewa Woźniak-Roszkowska rozwija dodatkowo poza miejscem pracy, chętnie spędzając wolny czas na rysowaniu szkiców i grafik oraz fotografii. Uwielbia biegać i podróżować.